My site
Sunday, 02.24.2019, 8:54 AM
MainRegistrationLogin Welcome Guest | RSS

Site menu

Our poll
Rate my site
Total of answers: 26

Main » 2008 » May » 11 » film
film
5:31 PM
ვისაც სიყვარული შეუძლია PDF Print E-mail
ვისაც სიყვარული შეუძლია


ძალიან მაგარი აუდიო პოეზია გადაწერეთ და მოუსმინეთ დამიჯერეთ მოგეწონებათ


გადმოწერე / მოუსმინე
Views: 615 | Added by: manager | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 4
0 Spam
4 struganja aida  
ishte nje dite per mua shum e kence pse isha e vogel me pecenin lodrat shum perafersisht mu afrua nje djal ishte shum i mir dhe shum i sjellshem dhe ......... mu afrua nje dite tjeter dhe me tha te duaaa une nuk e disha cesht fjala te dua por ca koh e kuptova dhe nuk e pash mee kaluan shum vjet pas ca koheve u njohtova a nuke disha ce ishte ay ce me tha te dua dhe emrin nuk ja disha po me tregoj edhe mu tek ce ishte ai ja tregova dhe zum dashurii kshtuuu tash po shkruaj kete leter bashk me ate te dashurin dhe tash po u fejova jam shum e lumtur ce em shkoj jeta me kete shum mir tungg i them atyre te vegjlive mos genjehen te vegjel

0 Spam
3 bionda  
jam vajz perfekt pa asnje defekt me nje projekt ta marr zemren me respekt

0 Spam
2 eriola  
te dua te dua per ty e hap jeten sikurse romeoja ce dha per zhyljeten

0 Spam
1 eriola  
pellumbi i bardh kemisha e vjeter me fal i dashur se kam gjet nje tjeter

Name *:
Email *:
Code *:
Login form

News calendar
«  May 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Search

Site friends

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Copyright MyCorp © 2019 Free web hostinguCoz